Therashar

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po której stronie się opowiesz?

https://therashar.forumpolish.com/t40-festyn-250-lecia - Sesja dla wszystkich chętnych graczy z zaakceptowaną KP Smile Enjoy!

    Kilka prostych zasad

    Falibor
    Falibor
    Jarl Isoya


    Liczba postów : 190
    Join date : 15/03/2013

    Kilka prostych zasad Empty Kilka prostych zasad

    Pisanie by Falibor Nie Mar 24, 2013 6:33 pm

    Dobra, kilka zasad na początek:
    1. MG też człowiek! Nie muszę odpisywać codziennie lub kilka razy dziennie, nie mam takiego obowiązku.
    2. Chcesz u mnie grać? Przestrzegaj podstawowych zasad ortografii i interpunkcji. Nie będę się czepiał każdej literówki, ale jak ktoś mi będzie walił byka na byku to ostrzegam, że wywalę na zbity pysk.
    3. Twój zapis musi być ciekawy. Nawet nie ma mowy żebym przyjął wszystkich.
    4. Uważaj żeby nie przesadzać z "przekokszeniem" swojej postaci. Nie ma niepokonanych wojowników, nie ma i koniec.
    5. Twoje zdanie jest dla mnie ważne, jednak musi być poparte czymś więcej niż tylko "bo tak"
    6. Minimum to 5-10 linijek. Minimum! Inaczej jest w przypadkach walki gdzie akcja może toczyć się bardzo szybko, tam możesz napisać mniej.
    7. U mnie możecie przeklinać, ale z umiarem. Kurwowanie non stop jest nudne i niekulturalne.

    Tyle. A teraz robić ładny zapis won!

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:15 am