Therashar

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po której stronie się opowiesz?

https://therashar.forumpolish.com/t40-festyn-250-lecia - Sesja dla wszystkich chętnych graczy z zaakceptowaną KP Smile Enjoy!

    Zasady przyjmowania

    Mytopea
    Mytopea
    Dyktatorka


    Liczba postów : 94
    Join date : 19/03/2013

    Zasady przyjmowania Empty Zasady przyjmowania

    Pisanie by Mytopea Nie Mar 24, 2013 6:33 pm

    Aby rozpocząć swoją przygodę w świecie Therashar, powinieneś wybrać "swojego" Mistrza Gry. Jeśli Twój wybór padł na mnie - miło mi niezmiernie, acz wiedz, że nie będzie całkiem łatwo. Po pierwsze musisz być posiadaczem ZAAKCEPTOWANEJ Karty Postaci. Gdy już takową stworzysz i zostanie ona poddana weryfikacji w odpowiednim dziale wówczas możesz się do mnie zgłosić. I tu zaczyna się już moja własna i prywatna procedura rekrutacyjna.

    Zapoznaj się z regulaminem moich sesji przed przystąpieniem do postępowania administracyjnego!

    Po pierwsze należy złożyć coś na kształt formularza. Załóż nowy temat z nazwą swojej postaci i dopiskiem "Zgłoszenie". W temacie tym umieść:

    1. Metryczkę postaci :

    Imię:
    Nazwisko:
    Pochodzenie:
    Zawód:
    Wygląd:
    Skrócona historia:
    Charakter
    Posiadane umiejętności - zaznaczone w Karcie Postaci; uaktualniaj te dane po każdej zmianie w Karcie Postaci
    Posiadane przedmioty - w przypadku przedmiotów zbyt zaawansowanych, niezgodnych z regulaminem, poziomem itp. zostaną one usunięte; uaktualniaj po zdobyciu/zakupie przedmiotu
    Inne - zwierzątka, dziwne właściwości i umiejętności, itp - jeśli będą niezgodne z regulaminem, poziomem, umiejętnościami z Karty Postaci itp. zostaną usunięte.

    Po zaakceptowaniu przeze mnie Twojej metryki, powinieneś założyć temat w dziale "Sesje Administracyjne" zatytułowany nazwą Twojej postaci. Rozpoczęcie postępowania meldunkowego należy do Ciebie. Podpowiem, że najlepiej by odbywały się one w stosownym urzędzie. Acz, jak ów urząd będzie wyglądał - zależy od Ciebie.

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 6:46 am