Therashar

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po której stronie się opowiesz?

https://therashar.forumpolish.com/t40-festyn-250-lecia - Sesja dla wszystkich chętnych graczy z zaakceptowaną KP Smile Enjoy!

    Regulamin sesji MG Mytopei

    Mytopea
    Mytopea
    Dyktatorka


    Liczba postów : 94
    Join date : 19/03/2013

    Regulamin sesji MG Mytopei Empty Regulamin sesji MG Mytopei

    Pisanie by Mytopea Nie Mar 24, 2013 6:56 pm

    Postanowienia ogólne

    1. Zgłaszając się do mnie oświadczasz, że zapoznałeś się z niniejszym regulaminem i akceptujesz wszystkie jego postanowienia.
    2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje regulamin ogólny gry oraz prawo polskie.
    3. To ja tu jestem MG, więc ja decyduję czy doszło do naruszenia regulaminu, czy nie. W sprawach niejasnych po zapoznaniu się ze sprawą głos mogą zabrać inni rangowi.
    4. Stosuj zasady netykiety! Niezastosowanie się do tej zasady będzie karane!
    5. Sesje rozgrywane są według zasad określonych niniejszym regulaminem.
    6. Każda sesja rozgrywana w tym dziale prowadzona jest przeze mnie.
    7. Udział w każdej sesji w tym dziale może zostać nagrodzony Punktami Doświadczenia lub Przedmiotem Specjalnym, jeśli gracze wykażą się pomysłowością oraz wysokim poziomem wyobraźni i języka.
    8. Zapis obowiązujący podczas sesji: kwestie wypowiadane przez postać zapisujemy pogrubione, czynności wykonywane przez postać, warunki przyrody, opisy miejsc itp zapisujemy normalnie, a myśli kursywą Np.: Usiadła na stołku Piwo proszę! zawołała.Co za obskurne miejsce pomyślała zaraz.
    9. Poprawność językowa - język polski to wartość, nie tylko narzędzie, pamiętaj o tym!


    Postanowienia szczegółowe

    1. Długość posta w sesji wynosić musi przynajmniej 3-4 zdania.
    2. Wszelkie zachowania wykraczające poza możliwości postaci wykazane w KP będą tępione na różne sposoby - albo utemperuję opisem, albo wywalę postać z sesji - nie potrzebuję zgrai superbohaterów!
    3. Nie, nie będę odpisywała co 5 minut - licencjat sam się nie napisze.
    4. Jak podejmuję decyzję, co do kierunku rozwoju rozgrywki? Moja sprawa - może rzucam kostką, może stawiam tarota, a może jestem złośliwą krową i po prostu robię wszystko by Wam utrudnić dokończenie rozgrywki.
    5. Możliwy jest jednoczesny udział w kilku sesjach, acz z zastrzeżeniem, że w tylko jednej indywidualnej i jednej grupowej, prowadzonej przeze mnie, na raz.
    6. Klimat! Za nietrzymanie się klimatu usuwam z sesji.
    7. Jeśli w przygodzie bierze udział moja postać, wówczas jej czynności i wypowiedzi zapisuję według wyżej objaśnionego schematu. Wszystkie wypowiedzi MG natomiast wyróżnione zostaną kolorem

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 1:59 am