Therashar

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po której stronie się opowiesz?

https://therashar.forumpolish.com/t40-festyn-250-lecia - Sesja dla wszystkich chętnych graczy z zaakceptowaną KP Smile Enjoy!

2 posters

    Zgłoszenia do Gry

    Falibor
    Falibor
    Jarl Isoya


    Liczba postów : 190
    Join date : 15/03/2013

    Zgłoszenia do Gry Empty Zgłoszenia do Gry

    Pisanie by Falibor Nie Mar 24, 2013 8:56 pm

    Jeśli tu trafiłeś to znaczy że chcesz zacząć grę fabularną. Pierwsza rzecz jaką powinieneś wiedzieć, to to że musisz mieć uzupełnioną i zatwierdzoną Kartę Postaci- bez tego ani rusz. Jest? No to lecimy dalej- wybierasz MG. Skoro to czytasz to zastanawiasz się nad tym jakiego MG wybrać, i bierzesz pod uwagę moją kandydaturę. Jest mi z tego powodu bardzo miło, ale najpierw zapoznaj się z [You must be registered and logged in to see this link.] tematem. Zapoznałeś się i chcesz dalej u mnie grać? No to teraz trzeba wypełnić mały formularz.

    Kod:

    [url=link Do KP][u]Karta Postaci[/u][/url]
    [b]Imię:[/b]
    [b]Nazwisko:[/b]
    [b]Wiek:[/b]
    [b]Pochodzenie:[/b]
    [b]Wygląd:[/b] // zarówno graficzny jak i opisowy<--to masz usunąć//
    [b]Charakter[/b]
    [b]Skrót Histori[/b]

    [b]Miejsce gdzie chcesz zacząć:[/b]
    [b]Cele Postaci[/b]
    [b]Specjalne prośby na temat sesji:[/b]
    [b]Oświadczam że wiem że MG to też człowiek, oraz że zapoznałem się z regulaminem i zasadami panującymi u Jaśnie Pana Falibora.[/b]

    Chyba tyle. Zgłoszenie swoje zostawiasz w tym temacie. Nie będzie burdelu.
    Sesje będą zaczynane jak wymyślę przygodę od zaraz do 3 dni. Temat zakładam JA- znajdziesz go, będzie tam Imię i nazwisko twojej postaci.
    Od razu uprzedzam że dobrzy gracze będą mieli lepsze przygody, bardziej skomplikowane, ale za to będę ich rozpieszczał PD i przedmiotami.
    Tyle.
    Mavanell
    Mavanell
    Mieszkanka


    Liczba postów : 11
    Join date : 29/04/2013
    Age : 31
    Skąd : Poznań

    Zgłoszenia do Gry Empty Re: Zgłoszenia do Gry

    Pisanie by Mavanell Czw Maj 02, 2013 8:09 pm

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    Imię: Mavanell Mona
    Nazwisko: Leviaquet
    Wiek: 25 lat
    Pochodzenie: Terafet
    Wygląd: jasna cera; jaskrawo-zielone oczy; długie, gęste rzęsy; idealnie wyprofilowane brwi; szkarłatne usta; hebanowe, długie, kręcone włosy; średni wzrost; szczupła
    Ubiór: Odziana w dworską suknię rubinowego odcienia z rozszerzanymi, długimi luźnymi rękawami z drobną falbaną. Lekko wycięty dekolt. Na talii spoczywał czarny, średniej grubości pas. Suknia sięgała do ziemi. Idąc ciągnęła za sobą kawałek materiału wychodzącego właśnie od niej. W ręku trzymała rozłożony, czarny, materiałowy wachlarz a na głowie kapelusz także w tym samym odcieniu przyozdobiony różą. Na twarz opadała siatka. Była teraz typem obserwatorki, więc musiała ubrać się tak.. by nie zostaw wyłapaną z bogatego w wiele przechadzających się miejskimi ścieżkami dam.
    Charakter Kobieta o twardym charakterze; uparcie dąży do wyznaczonych przez siebie celów; chciwa; złośliwa; nawet gdy się czegoś boi nie pokazuje strachu; bezwzględna; nieufna; pomocna; nie cofnie się przed niczym; często bywa obojętna; brutalna; podła; surowa; taktowna; inteligentna; potrafi być wrażliwa; arogancka; buntownicza; zdecydowana
    Skrót Histori Córka Zmarłych: Dowódcy armii Javonea i Peranis Leviaquet.
    Uczęszczała do miejskiej szkoły która znajdowała się w jej mieście; gnębiona przez rówieśników; Podczas służby ojca zajmowała się nią starsza kobieta Girian; wymykała się z domu; pobierała nauki u mistrza Veve: szpiegostwo, skrytobójstwo, sztuka przetrwania, sporządzanie broni, skradanie się, rozeznanie w terenie, gotowanie.
    Kiedy starzec dostrzegł u niej potencjał założył z nią spółke. Pobierała od niego zlecenia i zabijała dla pieniędzy. Opuściła się w nauce w wieku lat 17. Oswoiła dzikiego wierzchowca i nadała mu imię Veneo. Kiedy nauczyla się dostatecznie wielu rzeczy zemściła się na swoich gnębicielach. Zabiła wszystkich
    Zabito jej ojca. Zamieszkała u swego mistrza. Po dłuższym czasie odnalazła zabójcę zmarłego dowódcy i pomściła go. Po ukończeniu 21 lat odeszła od starca Veve i zaczęla działać sama.. Obecnie ma lat 25.

    Miejsce gdzie chcesz zacząć: Qreney
    Cele Postaci Założnie własnej gildii skrytobójców
    Specjalne prośby na temat sesji: Proszę.. by coś się działo i było ciekawie xD
    Oświadczam że wiem że MG to też człowiek, oraz że zapoznałem się z regulaminem
    Falibor
    Falibor
    Jarl Isoya


    Liczba postów : 190
    Join date : 15/03/2013

    Zgłoszenia do Gry Empty Re: Zgłoszenia do Gry

    Pisanie by Falibor Czw Maj 02, 2013 8:13 pm

    Brakuje takiego fragmentu:
    i zasadami panującymi u Jaśnie Pana Falibora.
    No nie wiem, nie wiem... ;p Oczywiście się droczę. PRZYJMUJE
    Sesja będzie za chwilę Wink

    Sponsored content


    Zgłoszenia do Gry Empty Re: Zgłoszenia do Gry

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 3:15 am